BATELIER (BLUE DREAM S.R.O.)

Batelier bol vytvorený v roku 2010 za účelom poskytnúť priestor pre ľudí so spoločným záujmom – podporiť alternatívny štýl hudby, umenia a kultúry. Batelier dáva priestor a možnosť ľuďom objavovať prostredníctvom organizovania vlastných kultúrnych podujatí nové umelecké smery – hudobné akcie, organizovanie módnych marketov, exhibície umelcov, workshopy, ktorých má na konte cez štyridsať.
Počas desiatich mesiacov svojej existencie sa Batelier dostal do povedomia nielen ľuďom inklinujúcim k alternatívnemu spôsobu života a kultúre, ale aj širokej verejnosti.
Rozsiahle spektrum návštevníkov od mladých ľudí, umelcov aj biznismenov má veľký záujem o alternatívnu kultúru v podaní klubu Batelier.

Viac na www.batelier.sk

KONTAKT

Batelier – Blue Dream s.r.o., Visnova 10 , 830 01 Bratislava

IČO: 44 439 547 

Tel: 0914 267 889
mail: renaud@batelier.eu

EUFORION

Vzniklo v lete roku 2003 ako dobrovoľnícka organizácia so zámerom ponúknuť mladým ľuďom tvorivé voľnočasové aktivity a rozvíjať talent tých, ktorí nemajú možnosti sa realizovať. Náplňou združenia je vytvárať nové možnosti v oblasti umeleckej tvorby a zvýšiť tak kvalitu kultúrneho prostredia.

Okrem organizácie kultúrnych podujatí s vysokým umeleckým štandardom, ponúka Euforion aj priestor a podporuje nové talenty. Členskú základňu tvoria mladí ľudia, prevažne umelci a ľudia inklinujúci k umeleckej tvorbe. Euforion má v súčasnosti 17 členov, pričom jeho kruhy sa neustále rozrastajú. Členovia združenia pracujú bez nároku na odmenu – Občianske združenie Euforion si zachováva svoj neziskový charakter.

Viac na www.zdruzenie.euforion.sk

KONTAKT

Euforion – kultúrno voľnočasové fórum, Černyševského 21, 851 01 Bratislava

IČO: 31 81 53 08

Kancelária: Súťažná 18, 821 08 Bratislava

Tel: 0907 796 660
mail: euforion@euforion.sk