Program 2011 |

fond-2011


PIATOK 17. jÚN 2011

19.00 – 20.30 – Otvorenie Street Art Festivalu
22.00- 22.30 – Dance Len tak tak
22.30 – 4.00 – Medial Banana

SATURDAY 18. JÚN 2011

10.00 – 19.00 – Batelier Streets Award Show
10.00 – 19.00 – Color the wall /Batelier/
10.00 – 17.00 – Redbull Art of Can /Tovarenska ulica/
12.00 – 17.00 – Camera Obscura /Tovarenska 14/
15.00 – 18.00 – HOMONYMUS /Tovarenska 14/
14.00 – 18.00 – Ulica pre deti /Tovarenska 14/
14.00 – 16.45 – Conferences /Batelier/
14.00 – 18.00 – Street in movement
17.00 – 19.00 – Ciné Street /Batelier/
21.00 – 04.00 – Party with After (FR)
22.00 – 22.30 Fire Show /Tovarenska 14/
22.30 – 24.00 “Secret WAR” /Batelier/

SOBOTA 19. jÚN 2011

14.00- 22.00 Color the Waggon /Múzeum dopravy/
21.00 – 21.30 Fire Show /Múzeum dopravy/

ŠTVRTOK 23. jÚN 2011

Hviezdoslavove námestie – Medzipriestor
18:00 – 19:00 – Let Them Fly – Jonglery performance
20:30 – 21:00 – Let Them Fly – Dance
21:30 – 21:50 Firebirds (HU) – Fire performance

Ventúrska ulica – Pri fontáne
18:00 – 22:00 – Juraj Grygar – Jonglery performance
18:00 – 22:00 – EN.DRU (CZ) – Beatbox

Rudnayovo námestie
18:00-18:40 – T-601- Theater

Hlavné Námestie
18:00 – 22:00 – Maluj!! – Workshop
18:00 – 18:40 – Firebirds (HU) – STEAM ON
19:00 – 20:30 – Jamadan – Concert
20:30 – 22:00 – Hugo Chaves Orchestra – Concert
19:00 – 22:00 – Fandango – Jonglery performance

Michalská ulica – pri kameni
18:00 -22:00 – Ludová hudba bratov Ferkovcov

Bateliér
21:00 – 04:00 – RENEGATE party

PIATOK 24. jÚN 2011

Hviezdoslavove námestie – Medzipriestor
18:00 -20:00 – Let them fly – Jonglery performance
21:30 -22:00 – Let them fly – Dance

Ventúrska – pri fontáne
18:00 -22:00 Juraj Grygar – Jonglery performance
Rudnayovo nám.
18:00-18:40 – T-601 – Theater

Hlavné Námestie
18:00 -22:00 – Maluj!! – Workshop
18:00 -19:30 Hugo Chaves Orchestra – Concert
20:00 -20:45 – Divadlo na peróne
21:00 -22:00 – TAG-TOOL

SOBOTA 25. JÚN 2011

Hviezdoslavove námestie – Medzipriestor
16:00 -19:00 – Let Them Fly – Jonglery show
19:00 -19:40 – Firebirds – STEAM ON – Jonglery show

Ventúrska ulica – pri fontáne
16:00 -20:00 – Juraj Grygar – Jonglery show

Rudnayovo námestie
16:00 -16:45 Divadlo AGAPE
17:00 -17:40 T-601 – Theater

Hlavné námestie
16:00 -17:00 – Abada Capoeira – Dance
19:00 -20:00 – Breakfans crew – Dance
21:30 -22:15 – TEATR ÓSMEGO DNIA -ARCHA

Ulice Starého Mesta
20:30 -21:00 – Street parade

Batelier
23:00 – 04:00 – Closing párty